InterGraw

istnieje od 2003 roku. Jesteśmy firmą, która wprowadziła sprzedaż usług grawerowania i wycinania laserem w formie sklepu internetowego. Produkty znajdujące się w naszej ofercie są wynikiem wieloletnich prac. Usługi, które realizujemy wykonywane są na niezwykle precyzyjnych maszynach, światowych firm: TROTEC, GRAVOTECH, OKI, COLOP, oraz innych. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem otrzymujecie Państwo to co najlepsze.
PROJEKTY – JESTEŚMY W STAŁYM KONTAKCIE Z KLIENTEM:
Klient może wpływać na ostateczny charakter projektu. Ponieważ większość zleceń poprzedzona jest przygotowaniem projektów w PDF, które wysyłamy do akceptacji na wskazany adres e-mail. Po zapoznaniu się z otrzymanymi projektami klient może przesłać akceptację lub dodatkowe informacje dotyczące zmian. Cały czas do Państwa dyspozycji jest grafik prowadzący Państwa zamówienie, który dostępny jest pod telefonem i e-mail’em od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.
CO WYKONUJEMY:
szyldy, breloki hotelowe i reklamowe, dyplomy, certyfikaty, trofea szklane i akrylowe, pasy mistrzowskie, pamiątki, upominki, nagrody, elementy dekoracji wnętrz, gadżety reklamowe, pieczątki, suche stemple, referentki, tabliczki znamionowe, panele do maszyn i urządzeń, tabliczki na drzwi oraz wiele innych prac. Poza zwykłymi zamówieniami, wykonujemy również nietypowe prace projektowane specjalnie dla potrzeb klienta. Wykonujemy duże nakłady oraz pojedyncze egzemplarze.
ZAKRES NASZYCH USŁUG:
– grawerujemy: wszystkie metale, szkło, ceramikę, kamień, skórę, skaj, drewno, gumę, aluminium, pleksi, marmur, itp.
– wycinamy litery, znaki graficzne oraz szablony z pleksi, laminatu, drewna,
– grawerujemy przedmioty na okrągło np. szklanki, butelki, dzbanki,
– grawerujemy na artykułach reklamowych i upominkach np.: długopisy, piórniki, zegary oraz inne przedmioty wykonane z wyżej wymienionych materiałów.
– wykonujemy szyldy na drzwi, tabliczki znamionowe, opisowe, na puchary, tablice, szablony do malowania, żetony, breloki, itp.
– personalizacja przedmiotów, numerowanie i znakowanie logiem firmy lub wybranym znakiem graficznym np.: kasetki, opakowania na alkohole, itp.
– znakujemy laserem fibrowym: numeracje serii, kody kreskowe, data matrix i inne według światowych norm.
– wykonujemy pieczątki, referentki, matryce oraz suche stemple.
oraz wiele innych usług.

Serwis, części do laptopów i komputerów, usuwanie usterek technicznych sprzętu, instalowanie i konfiguracja systemów operacyjnych i programów, modernizacja, skup-sprzedaż, odzyskiwanie danych, możliwy dojazdu do klienta.

Firma InterGraw zajmuje się sprzedażą części elektronicznych, laptopów oraz serwisem urządzeń komputerowych i sieciowych . W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów oraz usług. Dzięki temu, że mamy części do laptopów, możemy zaoferować niskie ceny części w regionie oraz krótki czas naprawy, co przekłada się także na niskie ceny usług (w większości przypadków czas naprawy nie przekracza 24 godzin a koszt 100 złotych!). Dołącz do grona zadowolonych klientów!

ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE ALLEGRO I SKLEPU INTERNETOWEGO